GiderimVar - Gelir Gider Bütçe

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6,0 MB
  • Version 5.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Finanscepte
Android cihazınıza indireceğiniz GiderimVar mobil uygulaması sayesinde finansal işlemlerinizi takip altında tutabilirsiniz.

Aylık gelir gider durumunu takip etmekte güçlük çekiyor ve bu durumun önüne mi geçmek istiyorsunuz? Bu konu hakkında yardım alacağınız GiderimVar  mobil uygulamasını kullanın. Uygulamayı Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirerek kullanabilirsiniz. 

uygulama her ay gelir ve giderlerinizi takip ederek gelecek finansal hedeflerinize ulaşmanız imkan sağlayacaktır. Uygulamanın oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda finansal anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde olması kullanıcıları memnun ediyor. Beklenenin üstünde bir performans sergileyen GiderimVar günlük yapmış olduğunuz harcamalarınızı kayıt altına tutmak için oldukça işlevsel bir sistem sunuyor. 

Gider olarak gireceğiniz harcamaları kategori sistemini kullanarak girdiğiniz taktirde aylık hangi alanlara daha çok harcama yaptığınızı tespit edebilirsiniz. Kendi hesaplarınızı kendiniz takip edin ve sonuç olarak kazancınızı artırmanın kolay yolu ile karşılaşın. Tüm gelir gider miktarlarını düzenli olarak girdiğiniz taktirde ay sonunda doğru bir tablo ile karşılaşabilirsiniz. 

Önceki aylarda yapmış olduğunuz harcamaların durumuna bakabilir, gün gün hangi harcamaları yaptığınızı görebilirsiniz. Böylelikle aylar arasında karşılaştırma yapmanız da mümkün olacaktır. GiderimVar kişisel finans yönetimi ve fatura takip için kullanması oldukça kolay bir sistem sunmaktadır.  

GiderimVar - Gelir Gider Bütçe indir